سنسورهای ifm

فروش محصولات ifm

نمایندگی ifm

نمایندگی محصولات ifm، لقبی است که تعدادی از فعالان در حوزه تامین قطعات اتوماسیون صنعتی، به خود می دهند. اما، باید این واقعیت را نیز در نظر گرفت که کسب عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات ifm، در حال حاضر، امری غیر ممکن است. با توجه به شرایط موجود، عرضه بسیاری از محصولات شرکت IFM در ایران کاری مشکل است. دایان صنعت همواره تلاش می کند تا به روزترین محصولات IFM را تهیه و در اختیار مشتریان خود قرار دهد. 

دسته بندی سنسورهای ifm

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست محصولات تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

خرید محصولات ifm

برای خرید سنسورهای ifm، دسته مورد نظر را با توجه به نیاز خود، از میان دسته های بالا انتخاب کنید. با توجه به توضیحات ارائه شده در صفحه، نسبت به انتخاب زیر دسته مناسب اقدام نمایید. در صفحه بعد، سنسور مورد نظر خود را، که توسط دایان صنعت فراهم شده است، انتخاب کنید. در صفحه اختصاصی سنسور انتخاب شده، اطلاعات محصول شامل تصاویر، نمودارها و دیتاشیت قابل دسترسی است.

درباره ifm

« سنسورهای ifm، متخصص سنسورها » در یک جمله ماهیت این شرکت را مشخص میکند. از انواع سنسورهای تولید شده توسط این شرکت می توان به سنسورهای کنترل حرکت، سنسورهای خازنی، سنسورهای موقعیت، سنسورهای فرآیند، سنسورهای بینایی، سنسورهای القایی، سنسورهای فوتوالکتریک، سنسورهای لیزری، سنسورهای فاصله، سنسورهای سه بعدی اشاره کرد.

دیگر محصولات ifm

 • اینترنت اشیا
 • فناوری اندازه گیری
 • IO-Link
 • صنعت اشیا
 • نمایشگرها، ارتباطات صنعتی
 • نظارت بر وضعیت
 • صنعت تصویربرداری
 • فناوری ایمنی
 • راه‌حل‌های نرم‌افزاری
 • سیستم‌های ماشین‌های موبایل
 • فناوری اتصال
 • کنترل‌کننده‌ها
 • راه‌حل‌های کوچک
 • اینترنت اشیاء صنعتی
 • اتوماسیون
 • iIoT و پردازش تصویر

ابتدا یک اشتیاق، سپس یک ایده تبدیل به موفقیت

وقتی صحبت از پیشگامی اتوماسیون و فناوری دیجیتالی می شود، گروه ifm یک شریک ایده آل است. ifm از زمان تأسیس در سال 1969، سنسورهای ifm ، کنترل‌کننده‌ها، نرم‌افزارها و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی را در سراسر جهان توسعه، تولید و به فروش رسانده است. به عنوان یکی از پیشگامان، راه حل های ثابتی را برای دیجیتالی کردن کل زنجیره اتوماسیون “از سنسور تا ERP” توسعه و پیاده سازی می کند. این گروه بین المللی بودن و قدرت نوآورانه را به خوبی در جهت رشد خود ترکیب می کند.

این گروه، سنسورها، کنترل ها و سیستم های اتوماسیون صنعتی را توسعه، تولید و به فروش می رساند. علاوه بر سنسورهای موقعیت و فرآیند، طیف محصولات شامل سنسورهایی برای کنترل حرکت و فناوری ایمنی نیز می شود. همچنین محصولاتی برای پردازش تصویر صنعتی و ارتباطات و همچنین سیستم های شناسایی، سیستم های ماشین های سیار، سیستم های نظارت بر وضعیت ماشین ها و نرم افزارها.

ifm، بسته ای از محصولات با کیفیت استثنایی است که وعده خدمات صادقانه به شما را می دهد. در تاریخ بیش از پنجاه ساله خود، توانسته است راه حل های کاربردی متعددی را با دانش و روحیه پیشگامانه پیاده سازی کند و در عین حال با بیش از 160000 مشتری در سراسر جهان، همکاری های فشرده ای برقرار کرده است. صنایع بزرگ، از استانداردهای کیفیت آی اِف اِم، به عنوان رهبر بازار جهانی، برای موفقیت بهره می برند.

پایداری ifm

برای ifm، پایداری، چیزی فراتر از یک شعار ساده است. رفتار مسئولانه با محیط زیست و استفاده از منابع طبیعی به طور نهادینه در فلسفه این شرکت حاکم است، و گزارش هایی که به طور منظم منتشر می شود، پیشرفت آنها را به سمت تولید خنثی از نظر آب و هوایی مستند می کند. اقتصاد، محیط زیست و مسائل اجتماعی سه رکن توسعه این شرکت هستند. همچنین با محصولات خود از مشتریانش،  برای کارآمدتر و قابل اعتمادتر کردن فرآیندها، و در نتیجه صرفه جویی در منابع بیشتر، حمایت می کند.

نمایندگی های فروش محصولات IFM

هم اکنون، دفتر مرکزی شرکت ifm در شهر اسن آلمان قرار دارد. این شرکت بیش از 8750 پرسنل، 1442 میلیون یورو گردش مالی سالانه، 1170 اختراع ثبت شده، 165 نمایندگی در سرتاسر دنیا و 155 هزار مشتری دارد. نمایندگی های ifm در 54 کشور قرار دارند که به صورت مستقیم با دفتر مرکزی در ارتباط هستند. بیشتر این نمایندگی ها در آمریکای شمالی، آمریکای جنوبی، اروپا، روسیه، آسیای شرقی و جنوب آفریقا قرار دارند. در بقیه نقاط دنیا، خرید محصولات ifm را باید از طریق شرکای تجاری این شرکت پیگیری کرد.

سنسورهای مکان، سنسورهای کنترل حرکت، تصویربرداری صنعتی، ارتباطات صنعتی، IO Link، سیستم های ماشین های متحرک و …

دایان صنعت همواره تلاش می کند تا شرایط عرضه وسیع ترین و متنوع ترین طیف از انواع سنسورهای IFM را، با حذف واسطه های دیگر، برای مشتریان داخل کشور فراهم کند. با توجه به شرایط موجود، عرضه بسیاری از محصولات شرکت IFM در ایران کاری مشکل است. اما، باید این واقعیت تلخ را پذیرفت که کسب عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات IFM آلمان، در شرایط تحریمی حال حاضر کشور، امری غیر ممکن است. 

فروشندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مثل دایان صنعت، فروش این محصولات را انجام می دهند. برای اطلاع از نحوه فروش و استعلام موجودی و قیمت می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید.

با مشخص بودن مدل دقیق سنسور مورد نیاز، می توانید درخواست موجودی محصول را استعلام کنید. برای استعلام موجودی و قیمت می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید.