سنسورهای دمای مجهز به ترنسمیتر نوع TA

  • ساخت یک پارچه با محدوده اندازه گیری گسترده
  • زمان پاسخگویی بسیار کوتاه
  • پایداری مکانیکی بالا و مقاومت در بربابر فشار تا 400 بار
  • استاندارد حفاظتی بالا برای الزامات محیط های صنعتی خشن
  • طول نصب از 25 تا 350 میلی متر
سنسورهای دمای فشرده مجهز به ترنسمیتر نوع ta

لیست محصولات سری سنسورهای دمای مجهز به ترنسمیتر نوع TA تولید شده توسط شرکت ifm

محصولات ذکر شده در لیست زیر را می توانید از دایان صنعت تهیه کنید. همچنین با کلیک روی نام هر محصول، می توانید به مشخصات فنی و دیتاشیت آن دسترسی پیدا کنید.

فرستنده های فشرده برای کاربردهای صنعتی

فرستنده های فشرده دما، بیشتر برای استفاده در برنامه های کاربردی طراحی شده اند. این سنسورها دارای خروجی آنالوگ با 4 تا 20 میلی آمپر هستند.
عنصر اندازه گیری Pt1000 از کلاس A، با کالیبراسیون داخلی کارخانه، دقت بسیار بالایی دارد. نوآوری خاص به کار رفته در این سنسورها، علاوه بر محدوده اندازه گیری گسترده، زمان پاسخگویی عالی است. فرستنده ها به دلیل امتیاز حفاظتی بالا، محفظه فولادی ضد زنگ کاملا جوش داده شده و مقاومت در برابر فشار بالا، برای استفاده در محیط های صنعتی خشن بسیار مناسب هستند. یک LED با وضوح بالا، آمادگی برای انجام فرآیند را نشان می دهد.
سنسورهای دمای این دسته از محصولات ifm، با طول پروب، اتصالات فرآیند و محدوده اندازه گیری متفاوت در دسترس هستند. وجود انواع آداپتورها و اتصالات، استفاده از سنسورها را در فرآیند تسهیل می کنند.
این سنسورها را می توان به عنوان واحدهای 2 سیم یا 4 سیم استفاده کرد. به عنوان مثال، هنگامی که یک واحد از سنسور دما به عنوان یک واحد 4 سیم استفاده می شود، فرستنده را می توان از طریق IO-Link پیکربندی کرد. با استفاده از رابط USB و نرم افزار LR Device برای نمایش، انتقال و بایگانی مجموعه پارامترها استفاده کرد.