نمایندگی sick

نمایندگی sick، عنوانی است که فعالان بسیاری در بازار تامین قطعات اتوماسیون صنعتی ایران به خود اختصاص می دهند. اما، باید این واقعیت تلخ را پذیرفت که کسب عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات sick آلمان، در شرایط تحریمی حال حاضر کشور، امری غیر ممکن است. پس هیچ یک از فعالان حوزه اتوماسیون صنعتی را نمی توان نماینده رسمی دانست. با توجه به شرایط موجود، عرضه بسیاری از محصولات شرکت SICK در ایران کاری مشکل است. دایان صنعت همواره تلاش می کند تا شرایط عرضه وسیع ترین و متنوع ترین طیف از انواع سنسورهای SICK را، با حذف واسطه های دیگر، برای مشتریان داخل کشور فراهم کند.

دسته بندی سنسورهای sick

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست سنسورهای sick تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

خرید محصولات sick

برای خرید سنسورهای sick، دسته مورد نظر را با توجه به نیاز خود، از میان دسته های بالا انتخاب کنید. با توجه به توضیحات ارائه شده در صفحه، نسبت به انتخاب زیر دسته مناسب اقدام نمایید. در صفحه بعد، سنسور مورد نظر خود را، که توسط دایان صنعت فراهم شده است، انتخاب کنید. در صفحه اختصاصی سنسور انتخاب شده، اطلاعات محصول شامل تصاویر، نمودارها و دیتاشیت قابل دسترسی است.

درباره sick

سنسورهای sick به عنوان پرچمدار نوآوری در بازار سنسورها، همواره راهکارها و راه حل های کاربردی را ارائه می دهد. سنسورهای sick، چرخه اتوماسیون صنعتی را، همواره به طور ایمن، کارآمد و دوستدار محیط زیست، فعال نگه می دارد.
سیک تجربه بسیار زیادی در طیف گسترده ای از صنایع دارد و فرآیندها و الزامات آنها را به خوبی می شناسد. با حسگرهای هوشمند، می‌تواند دقیقاً آنچه را که مشتریان خود نیاز دارند، ارائه دهد. در مراکز کاربردی در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی، راه حل های سیستم، مطابق با خواست مشتری، آزمایش و بهینه شده است. همه اینها sick را به یک تامین کننده قابل اعتماد و شریک در توسعه تبدیل می کند.
ارائه خدمات جامع، پیشنهادات SICK به مشتری را کامل می کند: خدماتی مثل SICK LifeTime که در طول چرخه عمر دستگاه ارائه می شود و ایمنی و بهره وری سنسورهای sick و سایر دستگاه ها را تضمین می کند.
مجموعه محصولات این شرکت شامل سنسورهای فوتوالکتریک، شبکه‌های نور، حسگرهای القایی، خازنی و مغناطیسی، دستگاه‌های محافظ نوری الکترونیکی، سنسورهای بینایی، راه‌حل‌های تشخیص، محدوده و شناسایی مانند اسکنر بارکد و خوانندگان RFID، آنالایزرهای آنالیز گاز و مایع، به عنوان دستگاه های اندازه گیری جریان گاز، نیز می‌شود.
کمپانی SICK با تقریبا 50 شرکت تابعه و همچنین مشارکت آژانس های فروش متعدد، حضور جهانی بسیار پرنگی دارد. طبق اظهارات خود این شرکت، هر ساله حدود 11.8 درصد از درآمد فروش خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند. درآمد این کمپانی بیش از 100 میلیون یورو در سال است.

نمایندگی های فروش محصولات sick

دفتر مرکزی شرکت sick در نزدیکی شهر فرایبورگ آلمان قرار دارد. سیک با بیش از 50 شرکت تابعه و سرمایه گذاری در سهام و همچنین آژانس های متعدد، حضور خود را در سراسر جهان حفظ می کند. این شرکت، برای فروش و پشتیبانی از محصولاتش، نمایندگی های خود را در 7 منطقه جهان به این صورت تقسیم بندی کرده است: شمال آمریکا، اروپا، آفریقا، آسیا، جنوب آمریکا، اقیانوسیه و خاور میانه. بیشترین تعداد نمایندگی های این شرکت در اروپا قرار دارند. کمترین تعداد آنها مربوط به مناطق اقیانوسیه و خاور میانه است. 

سوالات متداول

سنسورهای کنتراست، سنسورهای سیالات، انکودرها، سنسورهای فاصله، سنسورهای مجاورتی و خازنی، سنسورهای فورک، سنسورهای استوانه ای، سنسورهای نوری

دایان صنعت همواره تلاش می کند تا شرایط عرضه وسیع ترین و متنوع ترین طیف از انواع سنسورهای SICK را، با حذف واسطه های دیگر، برای مشتریان داخل کشور فراهم کند. با توجه به شرایط موجود، عرضه بسیاری از محصولات شرکت SICK در ایران کاری مشکل است. اما، باید این واقعیت تلخ را پذیرفت که کسب عنوان نمایندگی رسمی فروش محصولات sick آلمان، در شرایط تحریمی حال حاضر کشور، امری غیر ممکن است. 

فروشندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی، مثل دایان صنعت، فروش این محصولات را انجام می دهند. برای اطلاع از نحوه فروش و استعلام موجودی و قیمت می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید.

با مشخص بودن مدل دقیق سنسور مورد نیاز، می توانید درخواست موجودی محصول را استعلام کنید. برای استعلام موجودی و قیمت می توانید با ما تماس بگیرید یا از طریق واتساپ پیام دهید.

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *