دسته بندی سنسورهای sick

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست سنسورهای تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

درباره sick

سنسورهای sick به عنوان پرچمدار نوآوری در بازار سنسورها، همواره راهکارها و راه حل های کاربردی را ارائه می دهد. سنسورهای sick، چرخه اتوماسیون صنعتی را، همواره به طور ایمن، کارآمد و دوستدار محیط زیست، فعال نگه می دارد.
سیک تجربه بسیار زیادی در طیف گسترده ای از صنایع دارد و فرآیندها و الزامات آنها را به خوبی می شناسد. با حسگرهای هوشمند، می‌تواند دقیقاً آنچه را که مشتریان خود نیاز دارند، ارائه دهد. در مراکز کاربردی در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی، راه حل های سیستم، مطابق با خواست مشتری، آزمایش و بهینه شده است. همه اینها sick را به یک تامین کننده قابل اعتماد و شریک در توسعه تبدیل می کند.
ارائه خدمات جامع، پیشنهادات SICK به مشتری را کامل می کند: خدماتی مثل SICK LifeTime که در طول چرخه عمر دستگاه ارائه می شود و ایمنی و بهره وری سنسورهای sick و سایر دستگاه ها را تضمین می کند.
مجموعه محصولات این شرکت شامل سنسورهای فوتوالکتریک، شبکه‌های نور، حسگرهای القایی، خازنی و مغناطیسی، دستگاه‌های محافظ نوری الکترونیکی، سنسورهای بینایی، راه‌حل‌های تشخیص، محدوده و شناسایی مانند اسکنر بارکد و خوانندگان RFID، آنالایزرهای آنالیز گاز و مایع، به عنوان دستگاه های اندازه گیری جریان گاز، نیز می‌شود.
کمپانی SICK با تقریبا 50 شرکت تابعه و همچنین مشارکت آژانس های فروش متعدد، حضور جهانی بسیار پرنگی دارد. طبق اظهارات خود این شرکت، هر ساله حدود 11.8 درصد از درآمد فروش خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند. درآمد این کمپانی بیش از 100 میلیون یورو در سال است.

نمایندگی sick

با توجه به شرایط کشور و تحریم های گسترده، ارائه بسیاری از محصولات شرکت SICK در ایران مشکل است. دایان صنعت همواره تلاش می کند تا وسیع ترین و متنوع ترین طیف از انواع سنسورهای SICK را برای مشتریان داخل کشور فراهم کند.