سنسورهای فاصله sick

سنسورهای فاصله Sick

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست سنسورهای تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

SICK دارای طیف گسترده ای از راهکارهای نوری و اولتراسونیک است که از میکرون تا کیلومتر را اندازه گیری می کند. SICk در این راهکارها اندازه گیری، تشخیص و موقعیت یابی را با استفاده از حالت های مثلث و زمان پرواز انجام می دهد.. سنسورهایی که از مثلث سازی استفاده می کنند برای اندازه گیری های کوتاه برد و بسیار دقیق ایده آل هستند. آنها می توانند قطعات بسیار کوچک، ضخامت، شکل و غیره را بررسی کنند. سنسورهای زمان پرواز، در فواصل طولانی تر کار می کنند. این سنورها، تحت تأثیر بازتاب یا نور محیط قرار نمی گیرند و برای موقعیت یابی AS/RS، واگن های ریلی و جرثقیل های دروازه ای مناسب هستند.

مزایا

نمای کلی از سنوسرهای فاصله sick

از میکرون تا کیلومتر – در خانه در هر فضایی

اتوماسیون، در تمام زمینه های صنعت، بدون هیچ نشانه ای از توقف، در حال پیشرفت است. درست در خط مقدم این پیشرفت، سنسورهای فاصله و راهکارهای تشخیص و فاصله SICK قرار دارند. این سنسورها به عنوان منابع هوشمند داده، اطلاعات دقیقی را برای تقریباً هر برنامه ای ارائه می دهند. در هر فاصله ای، در همه محیط ها. مجهز به فناوری های بسیار پیشرفته و رابط های متنوع هستند. طیف بی نظیری از خدمات SICK در سراسر جهان وجود دارد که دانش جامع و ظرفیت خارق العاده برای نوآوری را برای یکپارچگی راهکارهای اتوماسیون فراهم می کند. عملکرد جامع و انعطاف پذیری بی حد و حصر، برای موفقیت فرآیندهای نظارت و تولید، ترکیب شده است.

سه تکنولوژی که سنسورهای فاصله استفاده می کنند تا فاصله جسم را بدست آورند

زمان پرواز اولتراسونیک لیزر

زمان پرواز اولتراسونیک


با اندازه‌گیری زمان پرواز موج اولتراسونیک، سنسور یک پالس صوتی منتشر می‌کند که توسط جسم مورد نظر منعکس می‌شود. زمان لازم برای رفتن پالس از حسگر به جسم، و بازگشت دوباره اندازه گیری و ارزیابی شده و به فاصله مربوطه تبدیل می شود.

زمان پرواز نوری لیزر

زمان پرواز نوری


در اندازه گیری زمان پرواز (زمان پرواز نوری)، فاصله بین سنسور و جسم از اختلاف زمان اندازه گیری شده محاسبه می شود. این زمان، اختلاف زمانی است بین زمانی که سنسور پالس نوری ارسال می شود (دیود لیزر، LED، …) و بازتاب آن به گیرنده سنسور فاصله بر می گردد.

مثلث سازی لیزری

مثلث سازی لیزری

مثلث سازی، بر اساس اندازه گیری فاصله به کمک محاسبه زاویه است. حسگر، یک نقطه نورانی را بر روی جسمی که باید شناسایی شود، پخش می کند. سپس، نور منعکس شده از جسم، با زاویه ای که به فاصله بستگی دارد، به آرایه گیرنده سنسور برخورد می کند. فاصله جسم بر اساس موقعیت نقطه نوری روی عنصر گیرنده سنسور فاصله تعیین می شود.

مجهز به رابط هایی آینده گرا

فرآیندهای تولید و کنترل شبکه ای، در محیط های پیچیده ماشین آلات، آینده صنعت اتوماسیون را تعیین خواهد کرد. هوش حسگر، برای فرآیند بسیار پیچیده تبدیل سیگنال های فیزیکی به اطلاعات قابل استفاده و ارزیابی، مورد نیاز است. سیستم‌های حسگر هوشمند تولید شده در SICK، در حال حاضر، برای پشتیبانی از فرآیندهای صنعتی پویا که شامل بهینه‌سازی فوری و خودسازماندهی است، استفاده می‌شوند. برای ارتباطات شبکه ای قابل اعتماد، ضروری است که داده های مورد نیاز به وضوح تعریف شده و در دنیای داده های شبکه ادغام شوند. انتخاب نوع رابط مناسب، برای یک مسیر تعریف شده، نقش مهمی دارد. بسته به نیاز، زیرساخت و محیط شما، حسگرهای فاصله SICK، فناوری یکپارچه سازی ایده آلی را برای اهداف شما ارائه می دهند.

رابط سریال سنسور فاصله sick

سریال

رابط های سریال، برای انتقال مستقیم داده، بین یک کنترل کننده و یک حسگر یا محرک استفاده می شود.در طول ارتباط، همه بیت ها به صورت جداگانه و متوالی از طریق یک اتصال نقطه به نقطه منتقل می شوند.مزایای اصلی رابط های سریال، پیچیدگی فنی کم و استقلال از راه توپولوژی سیستم است.

اترنت و فیلدباس سنسور فاصله sick

اترنت و فیلدباس

با اترنت و فیلدباس، همه حسگرها و محرک‌های موجود در فرآیند، می‌توانند به عنوان یک شبکه حسگر، با کنترل کننده سیستم ارتباط برقرار کنند. بسته به نوع رابط، سلسله مراتب و ترتیب های مختلف دستگاه های درگیر – به اصطلاح توپولوژی – اتصال های متنوعی در دسترس هستند. اترنت و فیلدباس، پردازش مقادیر زیادی داده، انتقال داده‌های حسگر در زمان واقعی و ادغام مستقیم آن در سیستم‌های فناوری اطلاعات و فضای ابری را ممکن می‌سازد.

IO-Link سنسور فاصله sick

IO-Link

IO-Link، گزینه های جدیدی را برای ارتباط نقطه به نقطه، بین کنترل سیستم و سطح میدان ارائه می دهد. حسگرها و محرک‌های ساده به اجزای فعال فرآیند، در یک شبکه اتوماسیون سراسری، تبدیل می‌شوند.
به عنوان فرستنده، سنسورهای فاصله وضعیت ها را از طریق یک Master به کنترل کننده گزارش می دهند. سپس، آنها به عنوان گیرنده سیگنال ها را به صورت معکوس دریافت و پردازش می کنند و این فرآیندها را در کل زنجیره تامین بهینه می کنند.

همیشه به درستی متصل – سریع، ساده، کارآمد 

چند استعداد نیرومند

از کوچکترین فاصله تا فواصل بسیار زیاد: سنسورهای فاصله SICK، در انواع کاربردهای داخلی و خارجی، فاصله ها را بر اساس اولتراسوند، نور یا رادار اندازه گیری و تشخیص می دهند. این سنسورها، در هر محیطی، بر روی سطوح مختلف و به صورت جداگانه با کاربرد مربوطه سازگارند. حتی شرایط نامطلوب محیطی مانند گرد و غبار، خاک یا مه به سختی بر نتیجه اندازه گیری تأثیر می گذارد.

اندازه گیری دقیق و قابل اعتماد سنسورهای فاصله sick

اندازه گیری دقیق و قابل اعتماد

سنسورهای فاصله، به طور دقیق و قابل اعتماد، فاصله لاگ تا دفلکتور را تشخیص می دهند. بنابراین Dx50-2 تضمین می کند که، حتی در شرایط بسیار سخت، کنده به طور کامل به تسمه نقاله وارد می شود.

موقعیت یابی، نظارت بر حضور، حفاظت از برخورد سنسورهای فاصله sick

موقعیت یابی، نظارت بر حضور، حفاظت از برخورد

تشخیص، در مقیاس بزرگ اجسام با اشکال و خواص بازتابی مختلف، از طریق فناوری اولتراسونیک، انعطاف‌پذیری دستگاه را برای موقعیت‌یابی مطمئن، کنترل حضور و محافظت در برابر برخورد، به حداکثر می‌رساند.

نظارت سطحی سنسور فاصله sick

نظارت بر سطح

کنترل سطح مایعات و مواد حجیم با سنسورهای فاصله اولتراسونیک، قابلیت اطمینان فرآیند را، مستقل از مواد، حتی در شرایط محیطی نامطلوب مانند گرد و غبار، خاک یا غبار، ممکن می‌کند.

بررسی کیفیت با سنسورهای جابجایی توسط سنسورهای فاصله sick

بررسی کیفیت با سنسورهای جابجایی

OD5000 کلاس بالایی از سنسورهای مثلثی اندازه گیری با دقت بالا است. فرآیندهای پوشش دهی بسیار دقیق و سریع در تولید باتری را می توان به صورت خطی نظارت کرد و کیفیت محصولات سری را بهینه کرد.

نظارت بر فرآیندهای مونتاژ توسط سنسورهای فاصله sick

نظارت بر فرآیندهای مونتاژ

OD Mini از فناوری مثلث سازی، برای کنترل فرآیندهای مونتاژ در تولید سری استفاده می کند. به دلیل طراحی کوچک و انعطاف پذیری فوق العاده ای که دارد، می توان از آن در بسیاری از کاربردهای دیگر استفاده کرد.

موقعیت یابی دقیق سنسورهای فاصله سیک

موقعیت یابی دقیق

در Intralogistics، حسگرهای SICK از موقعیت‌یابی بهینه گیره‌های ربات از فواصل دور، با استفاده از تشخیص لبه‌های بسیار دقیق جعبه‌های لجستیک و با هر رنگی پشتیبانی می‌کنند.