دسته بندی سنسورهای siemens

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست سنسورهای تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

درباره siemens

انعطاف پذیری برای برآورده کردن تمام نیازها

هنگامی که صحبت از عملکرد، طراحی، نصب و گزینه های یکپارچه سازی می شود، طیف محصولات ارائه شده توسط زیمنس بسیار انعطاف پذیر است. عرض و عمق این انعطاف پذیری تضمین می کند که دقیقاً آنچه را که برای برآورده کردن نیازهای خود می خواهید پیدا خواهید کرد.

حفاظت از سرمایه گذاری بلند مدت

محصولات بادوام با تضمین چندین دهه سازگاری تنها یکی از نمونه های محافظت از سرمایه شما در طولانی مدت است. دلیل دیگر این است که زیمنس نقش پیشرو در توسعه و ارتقای استانداردهای بین المللی ایفا می کند و تضمین می کند که شما برای نیازهای آینده به خوبی آماده هستید. علاوه بر این، ارزش تجهیزات شما افزایش می یابد زیرا مجهز به فناوری های کم مصرف و راحت است.

به طرز چشمگیری ساده

کار با محصولات زیمنس، در تمام مراحل پروژه بسیار آسان است. آنها را می توان بدون خطا در کمترین زمان ممکن نصب کرد و به سرعت آماده بهره برداری کرد.

تعیین استانداردهای جدید در قابلیت اطمینان

با زیمنس BT می توانید روی یک شریک بین المللی قابل اعتماد، با چندین دهه تجربه در اتوماسیون ساختمان، فناوری کنترل HVAC و KNX حساب کنید. شما محصولات قابل اعتماد و آزمایش شده را از یک منبع دریافت می کنید و از تمرکز و نزدیکی به مشتری زیمنس با پشتیبانی شبکه زیمنس بهره مند می شوید.

نمایندگی siemens

با توجه به شرایط کشور و تحریم های گسترده، ارائه بسیاری از محصولات شرکت siemens در ایران مشکل است. دایان صنعت همواره تلاش می کند تا وسیع ترین و متنوع ترین طیف از انواع سنسورهای siemens را برای مشتریان داخل کشور فراهم کند.