دسته بندی سنسورهای WIKA

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست سنسورهای تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

نزدیکی به مشتریان برای ارائه. راه حل های کارآمد ضروری است. چه محصولات استاندارد باشند و چه طرح های سفارشی باشند فقط با همکاری مشتری می توان مفاهیم مناسب برای نیازهای را پیدا کرد. با WIKA به عنوان شریک، به دانش منحصر به فرد و طیف محصولات بسیار متنوع در سراسر جهان دسترسی دارید. چه بخواهید تا 0.5 میلی بار یا تا 15000 بار اندازه گیری کنید، چه 250 درجه سانتیگراد زیر صفر یا 1800 درجه سانتیگراد بالای صفر، چه در اتاق تمیز یا روی یک سکوی نفتی. برای هر صنعت و در هر موقعیتی، WIKA عملکرد و قابلیت اطمینان بالایی را ارائه می دهد.

درباره WIKA

wika با ترکیب و استفاده از داده‌های اندازه‌گیری دیجیتال برای شما ارزش افزوده‌ زیادی فراهم می‌کند. این شرکت در زمینه های نظارت و هشدار، تعمیرات پیش بینی شده و بهینه سازی فرآیند فعالیت گسترده ای دارد. WIKA یک رهبر جهانی در اندازه گیری فشار، دما، سطح، جریان و نیرو در صنایع تولید و فرآیندی، حتی در محیط های انفجاری (ATEX) است. این رهبری فناوری و دانش می تواند برای ایجاد راه حل دیجیتال کامل در  استفاده شود.

راه‌حل‌های WIKA در زمینه اینترنت اشیا صنعتی (IIOT)

عیب یابی

عیب یابی

یک پایگاه داده پیوسته از مقادیر اندازه گیری شده، شما را قادر می سازد تا با استفاده از الگوریتم های عیب یابی و نظارت از راه دور، منابع نقص را شناسایی کنید.

تشخیص زود هنگام

تشخیص زود هنگام

بر اساس الگوریتم های نظارت بر شرایط و الگوریتم های پیش بینی، هر نوع موقعیت بحرانی را می توان قبل از وقوع شناسایی کرد.

هشدارهای اتوماتیک

هشدارهای اتوماتیک

هشدارها، بلافاصله به محض شناسایی مقادیر بحرانی به منظور شروع مداخله خودکار یا انسانی، جلوگیری از خرابی یا بهینه سازی فرآیندها فعال می شوند.

ارتباط

ارتباط

در صورت به صدا در آمدن زنگ خطر یا رویداد، تمام پرسنل لازم به طور خودکار مطلع می شوند و تمام اطلاعات در یک نگاه در دسترس است.

مستندات

مستندات

برای الزامات داخلی یا قانونی، همه مقادیر و رویدادهای اندازه گیری شده ذخیره و مستند می شوند.

بهینه سازی فرآیند

بهینه سازی فرآیند

کارایی فرآیند را می توان با تجزیه و تحلیل چندین مقدار به طور مداوم افزایش داد و در صورت وقوع رویدادهای از پیش تعریف شده، اقدامات را به طور خودکار آغاز کرد.

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در زمان

کارهای تعمیر و نگهداری می توانند به جای خواندن دستی و حدس زدن، به طور خودکار فعال شوند. کارکنان را می توان در کارهای مهم تری استفاده کرد.

استفاده از نیروی انسانی

استفاده از نیروی انسانی

با حذف وظایف کم ارزش، کارایی کارکنان موجود خود را بهینه کنید.

اجتناب از خطاهای دستی

اجتناب از خطاهای دستی

با استفاده از ابزارهای اندازه گیری هوشمند می توانید از اشتباهات یا شکست های مبتنی بر مسیریابی روزانه و خطای انسانی جلوگیری کنید.

WIKA یک عضو فعال در شبکه شرکت های IIoT

برای WIKA، پیشرو بودن در فناوری، برای بیش از 75 سال، کلید ورود به بازارها و برنامه های جدید بوده است. WIKA فن‌آوری‌های جدیدی مانند mioty را توسعه داده و ایجاد می‌کند (WIKA یکی از اعضای موسس است) و استانداردهای صنعتی مانند LoRaWAN و OPC UA را هدایت و پشتیبانی می‌کند. WIKA به سازمان ها و شرکت ها کمک می کند تا راه حلی پیشرفته را پیشنهاد دهد که به یک معماری انعطاف پذیر منجر می شود تا تمام نیازهای مشتری را برآورده کند. ایمنی و امنیت داده موضوعی با اولویت برای WIKA است، بنابراین راه‌حل‌های ابری WIKA در اتحادیه اروپا میزبانی می‌شوند.