نمایندگی sick

برای خرید سنسورهای sick، دسته مورد نظر را با توجه به نیاز خود، از میان دسته های بالا انتخاب کنید. با توجه به توضیحات ارائه شده در صفحه، نسبت به انتخاب زیر دسته مناسب اقدام نمایید. در صفحه بعد، سنسور مورد نظر خود را، که توسط دایان صنعت فراهم شده است، انتخاب کنید. در صفحه اختصاصی سنسور انتخاب شده، اطلاعات محصول شامل تصاویر، نمودارها و دیتاشیت قابل دسترسی است.

سنسورهای sick به عنوان پرچمدار نوآوری در بازار سنسورها، همواره راهکارها و راه حل های کاربردی را ارائه می دهد. سنسورهای sick، چرخه اتوماسیون صنعتی را، همواره به طور ایمن، کارآمد و دوستدار محیط زیست، فعال نگه می دارد.
سیک تجربه بسیار زیادی در طیف گسترده ای از صنایع دارد و فرآیندها و الزامات آنها را به خوبی می شناسد. با حسگرهای هوشمند، می‌تواند دقیقاً آنچه را که مشتریان خود نیاز دارند، ارائه دهد. در مراکز کاربردی در اروپا، آسیا و آمریکای شمالی، راه حل های سیستم، مطابق با خواست مشتری، آزمایش و بهینه شده است. همه اینها sick را به یک تامین کننده قابل اعتماد و شریک در توسعه تبدیل می کند.
ارائه خدمات جامع، پیشنهادات SICK به مشتری را کامل می کند: خدماتی مثل SICK LifeTime که در طول چرخه عمر دستگاه ارائه می شود و ایمنی و بهره وری سنسورهای sick و سایر دستگاه ها را تضمین می کند.
مجموعه محصولات این شرکت شامل سنسورهای فوتوالکتریک، شبکه‌های نور، حسگرهای القایی، خازنی و مغناطیسی، دستگاه‌های محافظ نوری الکترونیکی، سنسورهای بینایی، راه‌حل‌های تشخیص، محدوده و شناسایی مانند اسکنر بارکد و خوانندگان RFID، آنالایزرهای آنالیز گاز و مایع، به عنوان دستگاه های اندازه گیری جریان گاز، نیز می‌شود.
کمپانی SICK با تقریبا 50 شرکت تابعه و همچنین مشارکت آژانس های فروش متعدد، حضور جهانی بسیار پرنگی دارد. طبق اظهارات خود این شرکت، هر ساله حدود 11.8 درصد از درآمد فروش خود را در تحقیق و توسعه سرمایه گذاری می کند. درآمد این کمپانی بیش از 100 میلیون یورو در سال است.

دسته بندی سنسورهای SICK

با انتخاب هر یک از دسته های زیر، می توانید به لیست سنسورهای sick تامین شده توسط دایان صنعت دسترسی داشته باشید.

سنسورهای کنتراست (مارک بین)

سنسورهای سیالات

سنسور Luminescence

انکودرها

لوازم جانبی

سنسورهای مجاورتی خازنی و مغناطیسی

سنسورهای فاصله

سنسورهای فورک (چنگالی)

سنسورهای فیبر نوری

سنسورهای نوری

سنسورهای جک مغناطیسی

سنسورهای سوئیچ ایمنی درب (Safety Switch)

سنسورهای القایی (Inductive proximity sensors )

نمایندگی sick

دفتر مرکزی شرکت sick در نزدیکی شهر فرایبورگ آلمان قرار دارد. سیک با بیش از 50 شرکت تابعه و سرمایه گذاری در سهام و همچنین آژانس های متعدد، حضور خود را در سراسر جهان حفظ می کند. این شرکت، برای فروش و پشتیبانی از محصولاتش، نمایندگی های خود را در 7 منطقه جهان به این صورت تقسیم بندی کرده است: شمال آمریکا، اروپا، آفریقا، آسیا، جنوب آمریکا، اقیانوسیه و خاور میانه. بیشترین تعداد نمایندگی های این شرکت در اروپا قرار دارند. کمترین تعداد آنها مربوط به مناطق اقیانوسیه و خاور میانه است.

سوالات متداول نمایندگی sick

مهمترین محصولات SICK، کدام محصولات هستند؟

سنسورهای کنتراست، سنسورهای سیالات، انکودرها، سنسورهای فاصله، سنسورهای مجاورتی و خازنی، سنسورهای فورک، سنسورهای استوانه ای، سنسورهای نوری

نمایندگی SICK در ایران کدام شرکت است؟

در حال حاضر به دلیل تحریم های ایران توسط کشورهای اروپایی شرکت sick آلمان در ایران نماینده ای ندارد و شرکت دایان صنعت با تامین تمامی اقلام ساخت شرکت sick از نمایندگان خاورمیانه و آسیا قادر به واردات تمامی کالا های ساخت شرکت sick آلمان در کوتاه ترین زمان و کمترین هزینه می‌باشد.

فروش سنسورهای SICK در ایران چگونه است؟

شرکت sick آلمان با چندین سال تجربه در تولید انواع مختلف سنسورها و انکودر ها و با به روز کردن انواع قطعات تولیدی خود بخش بزرگی در تامین قطعات ابزار دقیق شرکت های بزرگ دنیا را در دست دارد.
در ایران نیز قطعات شرکت sick در بسیاری از صنایع ماننده خودرو سازی، سیمان، فولاد، لبنیات و شرکت های تولید کننده دستگاه های صنعتی ماننده پرکن و لیبل زن وغیره از برند معتبر sick استفاده میکنند.

نحوه خرید محصولات SICK در ایران چگونه است؟

شرکت های مختلفی قطعات برند sick را در ایران تامین می‌کند اما شرکت دایان صنعت به واسطه تجربه و کادر فنی مجرب قادر به تأمین کالا مورد مصرف شما میباشد و از فروش تا راه اندازی دستگاه، شما را همراهی میکند و بصورت ۲۴ ساعت پاسخگوی مشتریان خود هست.
اکثر قطعات پر مصرف برند sick در دایان صنعت موجود و آماده تحویل می‌باشد در صورتی که کالا مد نظر مشتری در ایران موجود نباشد با کوتاه ترین زمان تحویل و کمترین قیمت و بدون نیاز به پیش پرداخت از طرف این فروشگاه قابل تامین می‌باشد.
دایان صنعت فروش قطعات sick را همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش ارائه میدهد.
شما میتوانید با شماره تماس ها و شماره های واتساپ در سایت فروش دایان صنعت با ما در ارتباط باشید.

با ما در ارتباط باشید

تهران، خیابان لاله زار جنوبی، پاساژ اتحادیه، طبقه زیر همکف، واحد 35

021-33998240

021-33998241

0912-4462763

0935-7172895

0938-9551285

info@dayan-sanat.com